دانلود کتاب آموزش کسب درآمد از وبلاگ

آموزش کسب درآمد از وبلاگ در ایران

امروزه کسب درآمد از وبلاگ برای افرادی تازه کار در دنیای اینترنت به خصوص اگر توانایی های دیگری هم داشته باشند بسیار ساده تر از گذشته شده است و گزینه های بیشتری هم برای کسب درآمد بوجود آمده است فقط کافیست یک وبلاگ داشته باشید و شروع کنید البته به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایرانیان وبلاگ ها و وب سایت های فارسی برای کسب درآمد از روش های معمول دچار دردسر هایی هستند و در برخی موارد این کار غیر ممکن شده است ولی خوشبختانه سایت های ایرانی بسیاری در چند سال اخیر شروع به فعالیت کرده اند که هیچ مشکلی با وبلاگ نویسان برای کسب درآمد ندارند.

 

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت:

 

صاحبان وبلاگ این تجربه را دارند که ایجاد یک وبلاگ کوچک برای ارائه اطلاعات در مورد محصولاتشان و معرفی شرکت و یا حتی فروش کالا و خدمات، کار چندان پیچیده و دور از دسترسی نیست.
از همین امروز که شما تصمیم بگیرید وبلاگ خود را ایجاد کنید، پس از طی تمام مراحل، از ثبت وبلاگ در اینترنت تا راه اندازی و حتی تولید برنامه های لازم ، مثل فرم خرید یا فرم درخواست اطلاعات که انواع مختلف آنها بصورت رایگان در اینترنت یافت می شود، چیزی حدود یک ماه وقت لازم است.البته این سایت چندان حرفه ای نخواهد بود ولی از این نوع سایتهای ساده که برای صاحبان آنها درآمد زا هستند در اینترنت بسیار پیدا می شود.

مراحل ایجاد یک وبلاگ ساده برای کسب درآمد از وباگ بیش از یک هفته طول نمی کشد.

ولی موضوع به اینجا ختم نمی شود. چه بسیار وبلاگ ها، حتی وبلاگهای خیلی حرفه ای که از چند صد هزار تا چند میلیون صرف راه اندازی آنها شده است، هم اکنون بصورت یک کاتالوگ متروکه و بدون خاصیت در گوشه ای از این دنیای مجازی رها شده اند و تعداد بازدید کننده های عبوری از آنها انگشت شمار هست. سایتهائی که تنها اگر نام آنها را بصورت تصادفی در کارت ویزیت صاحب آن ببینید، ممکن است سری به آن بزنید که البته احتمالا این آخرین بازدید شما هم خواهد بود.

چرا دیگر به آن وبلاگ مراجعه نخواهید کرد ؟
چرا اکثر بازدید کنندگان وبلاگ شما فقط برای یک بار به سایت شما مراجعه می کنند و دیگر باز نمی گردند ؟
چرا وبلاگ شما در میان موتورهای جستجو جایگاه مناسبی ندارد ؟
چرا تعداد بازدید کننده وبلاگ شما محدود است ؟
چرا وبلاگ شما درآمد زا نیست ؟
آیا به دنبال روشی برای کسب درآمد از وبلاگتان هستید؟

بازدید کنندگانتان را از دست ندهید و درآمد خود را نیز بدست آورید

آموزش کسب درآمد از وبلاگ
آموزش کسب درآمد از وبلاگ

شاید باور این موضوع برای خیلی ها که جدیدا با موضوع بازاریابی و تجارت اینترنتی آشنا شده اند مشکل باشد که یک وبلاگ معمولی، فقط با رعایت برخی نکات بسیار ساده و معمولی، بتواند به یک منبع کسب درآمد تبدیل شود.
من به شما این نوید را می دهم که این نکات ساده، توسط وب سایت های بسیار معتبر و بزرگ در اینترنت نیز رعایت می شوند و شما نیز با رعایت آنها، می توانید وب سایت خود را به سطوح بسیار بالایی ارتقاء دهید.

چنانچه به دنبال منبعی برای شروع یک سایت مناسب برای تجارت الکترونیک هستید و یا می خواهید سایت خود را بهینه سازی کنید…

اگر می خواهید روشهای ارزان و ساده برای ارتقاء سایت خود در موتورهای جستجو را بیابید…
اگر به این موضوع که آینده تجارت شما در گرو وبلاگ شما است اعتقاد دارید…

حتما این کتاب را بخرید و کامل بخوانید تا در کسب درآمد از وبلاگتان موفق شوید

روش های معمول در کسب درامد از وبلاگ ها

  • بنر های تبلیغاتی
  • سایت های همکاری در فروش
  • تبلیغات پاپ آپ
  • سرویس دادن به مشتریان در ازای دریافت پول
  • و…..

لازم به ذکر است به شما مشتری گرامی بگویم که همین سایت جهان فایل که الان شما در ان در حال خواندن این اطلاعات برای خرید فایل میباشید  تا کنون برای من (مدیر سایت) درامد خوبی داشته و همین یک نمونه مثال برای شما میباشد که شما هم میتوانید از وبلاگ خود درامد کسب کنید.

توجه: اگر شما یک وبلاگ نویس میباشید میتوانید با من تماس بگیرید تا روش های بهتر و حرفه ای تری برای شما معرفی کنم تا شروع به کسب درامد کنید

 


خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت: