دانلود پاورپوینت ترفندهای فتوشاپ

ترفندهای فتوشاپ

ادوبی فوتوشاپ  یک پردازشگر گرافیکی است که بدست شرکت ادوبی گسترش یافته و برای ایجاد، ترکیب، ویرایش، بازسازی و یا دگرگونی عکس‌ها و نگاره‌ها بکار می‌رود. فتوشاپ برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش به‌کار می‌رود. هم‌چنین نگارش‌های گوناگون این نرم‌افزار تا نگارش دهم، در سیستم‌عامل لینوکس نیز با کمک ابزارهای میانه (مانند کراس‌اوور) قابل استفاده‌است. آخرین نسخهٔ رسمی این نرم‌افزار نسخهٔ چهاردهم آن است که با اسم ادوبی فتوشاپ سی‌سی شناخته می‌شود. (سی‌اس مخفف عبارت Creative Suite است و به معنای برنامهٔ خلاق است.)

 

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت:

 

اگرچه در ابتدا فتوشاپ برای ویرایش عکس‌ها جهت چاپ روی کاغذ طراحی شده بود، اما به خاطر تنوع ابزارهایی که در اختیار کاربر می‌گذارد، از فتوشاپ به طور فزاینده‌ای برای تولید و ویرایش عکس‌ها در فرمت‌های دیجیتال (به خصوص برای استفاده در وب) استفاده می‌شود.

شهرت فتوشاپ به این دلیل است که فرمت پی‌اس‌دی به صورت گسترده استفاده می‌شود و تا حدی توسط نرم‌افزارهای رقیب حمایت می‌شود. فرمت پی‌اس‌بی نسخه جدیدتری از فرمت قبلی است که برای فایل‌هایی با اندازه بیشتر از ۲ گیگابایت طراحی شده‌است. آخرین نسخه فتوشاپ CC می‌باشد در فروردین ۱۳۹۲ هجری شمسی معرفی و در اردیبهشت ۱۳۹۲ هجری شمسی برای فروش و در دو نسخه بیسیک  و اکستندد عرضه شده‌است.

ترفندهای فتوشاپ
ترفندهای فتوشاپ

پاورپوینت ترفند های فتوشاپ:

کسانی که به گرافیک و نرم افزارهای آن علاقه دارند حتما نام فتوشاپ ، نرم افزار معروف Adobe را زیاد شنیده اند. شاید بسیاری این نرم افزار را بهترین برنامه برای اصلاح و تغییرات عکس های خود بدانند. پس دست به کار شوید و چند ترفند بسیار مفید درباره این نرم افزار را در این پاور پوینت بیاموزید.

پاور پوینت ترفند های فتوشاپ شامل 57 اسلاید میباشد که به همراه یک فایل ورد 36 صفحه ای ، به معرفی ترفند هایی از فتوشاپ که تاکنون هیچ کس از آنها خبر دار نشده است میپردازد.توجه کنید که تمامی ترفند ها به همراه توضیحات مفصل با تصاویر مراحل کار توضیح داده شده اند.

در  زیر تنها  برخی از ترفند ها را برای شما دوستان بیان میکنیم:

ساختن نوشته ی طلایی  ، دریای آتش ، ایجاد سایه های واقعی تر ، ساخت یک نمونه کارت پستال،ساخت عصر یخبندان،

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت: