دانلود مقاله معجزات قرآن کریم

معجزات قرآن

پیش بینی قرآن کریم درباره بدن فرعون(رامسس دوم)در سوره یونس

و بنی اسرائیل را از دریا عبور دادیم. فرعون و سپاهیان وی بیدرنگ مسلحانه و فراتر از حد خود آنها را دنبال کردند، تا وقتی که داشت غرق میشد گفت: ایمان آوردم به اینکه خدائی غیر از خدائیکه بنی اسرائیل (فرزندان یعقوب) به او ایمان اوردند وجود ندارد و همیشه مسلمان خواهم بود ـــ حالا! در حالیکه تا پیش از این از سپردن بنی اسرائیل سرباز زدی و همیشه نیز مفسد بودی ـــ امروز فقط بدن تو را نجات میدهیم تا برای افراد پس از خودت درسی باشد. هر چند خیلی از مردم از آیات ما غافلند.سوره یونس۹۲-۹۰

 

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت:

جسد فرعون
جسد فرعون از معجزات قرآن

جدا بودن آب دو دریا یکی از معجزات قرآن

در یکی از شهر های توریستی به نام اسکاگن محلی وجود دارد که دو دریای بالتیک و دریای شمال به یکدیگر می پیوندند و در پی این پدیده آب دو دریا هرگز با همدیگر قاطی نمی شوند و حد و فاصله ایی بین این دو آب وجود دارد و این پدیده چندین بار در قرآن کریم بیان شده است ، اما امان از کافران که چشم دیدن این واقعیت ها را ندارند . (مشاهده  ویدئو مخصوص)
و اوست کسی که دو دریا را موج زنان به سوی هم روان کرد این یکی شیرین و آن یکی شور و تلخ است ومیان آن دو حریمی استوار قرار داد.(سوره مبارکه فرقان آیه 53)
دو دریا را به گونه ای روان کرد که با هم برخورد کنند اما میان آن دو حد فاصلی است که به هم تجاوز نمی کنند.? پس کدامین نعمتهاى پروردگارتان را انکار مى‏ کنید؟ از آن دو مروارید و مرجان خارج مى‏ شود. (سوره مبارکه الرحمن)
یکی از معجزات قرآن
جدا ماندن آب دو دریا یکی از معجزات قرآن
جزئیات مقاله معجزات قرآن:

مقاله معجزات قرآن در قالب یک فایل pdf قرار دارد که بسیاری از معجزات علمی و ریاضی قرآن را برای شما علاقه مندان بیان میکند.

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت: