دانلود کتاب آموزش سیمولینک در متلب

کتاب آموزش سیمولینک

در این پست کتاب پی دی اف آموزش سیمولینک در متلب رو برای شما مشتریان عزیز جهان فایل آماده کرده ایم اما پیشنهاد میکنیم قبل از کلیک بر روی دکمه خرید ، توضیحات زیر رو بخونید تا به اهمیت یادگیری سیمولینک برای انجام سریع تر و حرفه ای تر کارهای خود در متلب پی ببرید 🙂

اگر تا به حال با سیمولینک کار نکردید و با آن آشنایی ندارید و یا کلا مشکلاتی در کارکردن با آن دارید می تونید با همراه باشید. لینک دانلود این کتاب ارزش مند در ادامه مطلب فراهم می باشد.

سیمولینک چیست؟

سیمیولینک یک ابزار شبیه‌سازی همراه با نرم‌افزار متلب است.با استفاده از سیمولینک می‌توان رفتار یک سیستم را بدون نیاز به ساختن آن تحلیل نمود و در نتیجه همان طور که عرض کردم یک مهندس با استفاده از سیمولینک می‌تواند علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان به بررسی تأثیر اغتشاشات یا سایر عوامل ورودی بر عملکرد یک سیستم بپردازد.

سیمولینک به صورت یک کتابخانه در نرم‌افزار متلب عرضه شده است که شبیه‌سازی توسط بلوک‌های این کتابخانه به صورت دیاگرام‌های بلوکی انجام می‌شود. سیمیولینک را نمی‌توان جداگانه اجرا کرد.سیمولینک نرم‌افزاری است که شما برای شبیه‌سازی سیستم‌های دینامیکی، می‌تونید از آن استفاده کنید.

خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت:

نرم‌افزار سیمولینک، زیرمجموعه نرم‌افزار متلب است که دارای کتابخانه‌های زیادی در زمینه رشته‌های مختلف از جمله برق و مکانیک می‌باشد.

 

کتاب آموزش سیمولینک
کتاب آموزش سیمولینک

کتاب آموزش سیمولینک

موارد استفاده از سیمیولینک عمومی هستند و مانند بسیاری دیگر از نرم‌افزارهای شبیه سازی مهندسی، منحصر به کاربردهای خاصی نیست. که این مورد مزایا و معایب متفاوتی را برای سیمیولینک ایجاد می‌کند .

سیمولینک از سیستم‌های خطی، غیرخطی، زمان پیوسته، زمان نمونه و ترکیبی پشتیبانی می‌کند. کتاب حاضر با توضیح مرحله به مرحله بلوک‌های موجود در کتابخانه سیمولینک و چگونگی کاربرد آنها در مدل‌سازی با بیان مثال‌ها و تمرینات متعدد، خواننده را با روش‌های موجود در مدلسازی آشنا می‌نماید.

سازوکار سیمولینک در متلب به شکلی است که با استفاده از ابزار ها و متد هایی که در کتابخانه سیمولینک در متلب تعبیه شده اند ، شما فلوچارتی از برنامه مورد نظر خود رسم میکنید که این کار بسیار ساده با استفاده از ابزار های مخصوص در محیط متلب انجام میگیرد ، سپس برنامه متلب ، فلوچارت رسم شده شما را به کد تبدیل کرده و کار شما را بسیار راحت میکند.

 

خرید خرید آنلاین فایل و دانلود آن بلافاصله بعد از پرداخت:

کتاب آموزش سیمولینک متلب به زبان فارسی میباشد ، به فرمت pdf تهیه شده که دارای 39 صفجه میباشد. برای خرید کتاب آموزش سیمولینک بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

هرگونه سوال یا مشکلی راجب سیمولینک و متلب داشتید میتوانید در صفحه تماس با ما ، اعلام کنید تا در اسرع وقت مشکل شما برطرف شود.