دانلود جزوه آموزش ایتبس etabs

دانلود جزوه آموزش ایتبس etabs نسخه 9.7.4

در این پست جزوه آموزش ایتبس نسخه 9.7.4 که مورد تایید سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران قرار گرفته است رو برای شما مهندسین و دانشجویان عزیز آماده کردیم که این فایل آموزشی یک فایل PDF با کیفیت OCR میباشد و آموزش در آن به صورت تصویری هستش.

جزوه آموزش ایتبس (Etabs 9.7.4) در ۹۲ صفحه و ۹ فصل با توضیحات تکمیلی به وسیله ی تصاویر گرفته شده از نرم افزار میباشد.

برای دانلود جزوه آموزش ایتبس etabs بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

مشاهده رفتار سازه مدل شده در جزوه آموزش ایتبس
مشاهده رفتار سازه مدل شده در جزوه آموزش ایتبس

نرم افزار ایتبس Etabs جهت تحلیل و طراحی سازه های ساختمانی میباشد ، قابلیتهای این نرم افزار تحلیل و طراحی انواع سازههای ساختمانی میباشد . تمام المانهای یک ساختمان در نرم افزار شناخته شده و پردازندههای طراحی کامل میباشد .

برنامه ایتبس برای سیستم های ساختمانی تهیه شده است. ایتبس هنگامی آشکارتر شد که مهندسان سازه تحلیلهای غیرخطی استاتیکی و دینامیکی را به صورت عملی مورداستفاده قراردادند و با پیدایش کامپیوترهای امروزی باقدرت و توان بالا این کامپیوترها برای ایجاد مدلهای بزرگتر و پیچیده تر به وسیله مهندسان سازه مورداستفاده قرار گرفتند.

برنامه ایتبس ETABS ابزار پیشرفته و کاملی برای مدلسازی و طراحی قاب های ساختمانی به صورت یکپارچه است. منظور از یکپارچه این است که این برنامه در مراحل مختلف مدلسازی مانند بارگزاری،محاسبه جرم طبقات،محاسبه محل مرکز جرم و مرکز سختی،محاسبه و پخش نیروی زلزله،محاسبه بار باد و تحلیل ساختمان به همراه پی ها و دالها،طراحی عضوهای قابی را به صورت خودکار و بر اسا آخرین پیشرفت های علمی برنامه ریزی شده است و مهندس محاسب را یاری می نماید.

برخی از قابلیت های ایتبس ETABS

  • مدلسازی هوشمند و ساده تر نسبت به دیگر نرم افزارها
  • در نظر گرفتن پیچش اتفاقی در هنگام اعمال نیروی زلزله
  • محاسبه خودکار بار باد
  • طراحی تیرهای مرکب و دیوارهای برشی
  • بهبود ایجاد مدل تحلیلی
  • و…

برای دانلود جزوه آموزش ایتبس etabs بر روی دکمه زیر کلیک کنید.